Назва статті-4

Фарба АК-11 ТМ «Dnipro-Contact» призначена для захисно-декоративного фарбування бетонних, цементних, фіброцементних, асфальтних, металевих та дерев’яних поверхонь всередині та зовні приміщень (складські та торгівельні приміщення, гаражі, паркінги, промислові конструкції, а також для нанесення дорожньої розмітки). Легко наноситься, швидко висихає, утворює міцне зчеплення з поверхнею. Атмосферостійка, зносостійка, витримує механічні навантаження (автонавантажувачів, автомобілів).

Фарба АК-11 ТМ «Dnipro-Contact» призначена для захисно-декоративного фарбування бетонних, цементних, фіброцементних, асфальтних, металевих та дерев’яних поверхонь всередині та зовні приміщень (складські та торгівельні приміщення, гаражі, паркінги, промислові конструкції, а також для нанесення дорожньої розмітки). Легко наноситься, швидко висихає, утворює міцне зчеплення з поверхнею. Атмосферостійка, зносостійка, витримує механічні навантаження (автонавантажувачів, автомобілів). Фарба АК-11 ТМ «Dnipro-Contact» призначена для захисно-декоративного фарбування бетонних, цементних, фіброцементних, асфальтних, металевих та дерев’яних поверхонь всередині та зовні приміщень (складські та торгівельні приміщення, гаражі, паркінги, промислові конструкції, а також для нанесення дорожньої розмітки). Легко наноситься, швидко висихає, утворює міцне зчеплення з поверхнею. Атмосферостійка, зносостійка, витримує механічні навантаження (автонавантажувачів, автомобілів).Фарба АК-11 ТМ «Dnipro-Contact» призначена для захисно-декоративного фарбування бетонних, цементних, фіброцементних, асфальтних, металевих та дерев’яних поверхонь всередині та зовні приміщень (складські та торгівельні приміщення, гаражі, паркінги, промислові конструкції, а також для нанесення дорожньої розмітки). Легко наноситься, швидко висихає, утворює міцне зчеплення з поверхнею. Атмосферостійка, зносостійка, витримує механічні навантаження (автонавантажувачів, автомобілів).

Фарба АК-11 ТМ «Dnipro-Contact» призначена для захисно-декоративного фарбування бетонних, цементних, фіброцементних, асфальтних, металевих та дерев’яних поверхонь всередині та зовні приміщень (складські та торгівельні приміщення, гаражі, паркінги, промислові конструкції, а також для нанесення дорожньої розмітки).

18 января 2021 | 2